interiérový design
Interiérový design

MgA. Andrea Vokřálová

Jako interiérová designérka pracuji přes 10 let pod značkou Andys design wwww.andysdesign.cz. Spolupracovala jsem na proměnách pořadu Bydlení je hra pro Českou televizi společně se svou kolegyní MgA. Michaelou Ošťádalovou. V roce 2015 mi vyšla kniha o dětských pokojích "Dejte dětem pokoj". Své zkušenosti dále předávám studentům tohoto oboru na střední uměleckoprůmyslové škole a vyšší odborné škole.

Součástí mé práce je i produktový design, který používám do svých realizací. Největší odměnou je pro mne důvěra klienta a jeho spokojenost. Většina mých klientů se vrací nebo předává kontakt dále svým přátelům.

 

 

CENÍK SLUŽEB

Návrh dětského pokoje, ložnice, pracovny, koupelny nebo obývací části ............................7000 - 8000 Kč

Návrh a realizace na klíč .......................................................................................12000 Kč + cesty (8Kč/1km)

Jak pracuji

Před vypracováním návrhu přijedu za klientem a prostor si změřím - často se mi stává, že projekt nesedí nebo se během nějaké doby pozměnil. Vyfotím si ho a zeptám se na vaše požadavky a představy. Zpracování návrhu trvá cca 2 týdny. V případě, že mne napadne více variant posílám více variant maximálně však 3 varianty. Na návrhu dále pracujeme a společně dotváříme (například něco chcete v jiné barvě nebo jiný kus nábytku, který jsem poslala v odkazu). S návrhem vám pošlu i odkazy na produkty pro inspiraci nebo které jsem zvažovala dát do projektu. K finálnímu návrhu pak vytvořím rozpočet na realizaci, poptám řemeslníky (malíře, elektrikáře či truhláře) + produkty z obchodů. V ceně je započten návrh v několika variantách, nákresy pro truhláře, rozpočet na realizaci se seznamem vybavení, odkazy na produkty i pro inspiraci, zajištění řemeslníků, cesta). Návrh se platí 50% předem - po setkání s klientem a 50% po odsouhlasení a ukončení návrhu.

Návrh kuchyně s obývací částí .................................................................................12000Kč

Návrh a realizace na klíč ............................................................................................20000 Kč

Návrh kuchyňské části s obývací částí je časově náročnější. Interiérový designér nemá programy jako kuchyňská studia, která jsou schopni vám navrhnou kuchyň za jednu hodinu. Designér musí vše vymodelovat sám. Rozdíl je však značný! Interiérový designér je nezávislá osoba - není nucen použít produkty od jedné firmy - to má samozřejmě vliv i na finální vzhled kuchyňské linky, designér má větší rozhled o materiálech a dokáže vám ušetřit finance na výrobě.

E- návrh ........................................................................................................................5000 Kč

V případě, že daný prostor není nijak složitý, pošlete mi fotografie, rozměry prostoru a napíšete vaše představy můžeme pracovat na dálku po emailu. Spolupráce spočívá stejně jako u klasického návrhu jen mi odpadá cesta za vámi, focení, měření.

Konzultace s dispoziční vizualizací ..............................................................................3500 Kč + cesta (8Kč/1km)
Zde je zahrnuta 2 hodinová konzultace s dispoziční kresbou nebo vizualizací - maximálně 4 pohledy. Odesílám odkazy na produkty z návrhů a předám kontakty na truhláře.